Budowa i sprzedaż

Inwestycje realizujemy w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów budowlano-instalacyjnych. W trosce o środowisko naturalne, nieruchomości wyposażone są w optymalne, ekologiczne elementy infrastruktury, takie jak: pompa ciepła, fotowoltaika czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Wysoka jakość zastosowanych produktów pozwoli na dłuższą, bezusterkową eksploatację naszych nieruchomości.

Kładziemy nacisk na komfortową lokalizację wznoszonych domów. Znajdują się one w bliskim otoczeniu przyrody, zapewniając nieustanny kontakt z naturą. Dojazd do aglomeracji miejskich nie stanowi kłopotu, z uwagi na bardzo dobrą komunikację w  rejonie nieruchomości.

Skupiamy się na kameralnych inwestycjach, stanowiących doskonałe miejsce do zamieszkania. Mają one zapewnić swoim użytkownikom możliwość oderwania się od wielkomiejskiego zgiełku i codziennego kontaktu z naturą, tak potrzebnego w celu utrzymania równowagi wewnętrznej.

ZBUDUJ Z NAMI SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Posiadamy wieloletnie doświadczenie wyniesione z firmy stanowiącej naszą spółkę macierzystą, w ramach której nasza kadra prowadziła jedne z największych projektów i realizacji z zakresu energetyki krajowej, a także z zakresu budownictwa miejskiego.

Nasze inwestycje są przemyślane i zaplanowane. Kadra inżynierska, współpraca z renomowanymi i sprawdzonymi, wieloletnimi podwykonawcami, to klucz do sukcesu. Nad wykonywaną pracą czuwa szereg wysoko wykwalifikowanych specjalistów, m. in.: inżynierów, architektów, prawników, geodetów.

W celu zapewnienia optymalnej ochrony przyszłym użytkownikom budowanych przez nas domów, realizujemy inwestycje w ramach otwartego mieszkaniowego rachunku powierniczego, spełniającego wymagania ustawy deweloperskiej. Jego idea opera się na tym, iż Państwa środki wpłacane są na specjalnie stworzone konto bankowe, w czterech etapach. Bank przed uruchomieniem środków deweloperowi, weryfikuje poprawność wykonania danego etapu budowy i dopiero wówczas przekazuje je realizatorowi inwestycji. Obecnie, ponad 90% inwestycji jest wykonywanych w oparciu o tą metodę, zgodnie z art. 4 ustawy deweloperskiej.
Szczegółowe zapisy możecie Państwo znaleźć pod poniższymi linkami:

Ustawa deweloperska

Schemat działania rachunku powierniczego

W wykonywanych działaniach jesteśmy elastyczni, otwarci na propozycje naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami w dziale OFERTY.

Nasze domy budujemy z myślą o przyszłości i satysfakcji wszystkich domowników, także tych najmniejszych...

Comments are closed.